W dniu 18 lipca 2017r. w Urzędzie Miejskim w Łobzie odbyła się uroczysta odprawa podczas, której wręczone zostały odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

Wczoraj o godz. 13.00 w sali Łobeskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta odprawa z okazji Święta Policji. Na uroczystości obecny był I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł. insp. Jarosław Pasterski, Członek Zarządu Powiatu Jarosław Żuk oraz burmistrzowie i wójt poszczególnych gmin. Zaproszeni zostali także przedstawiciele innych służb mundurowych, Prokuratury i Sądu.

Uroczystość rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Łobzie kom. Zbigniew Dankowski, który przedstawił historię powstania Policji i z okazji przypadającego Święta złożył wszystkim policjantom i pracownikom Policji najlepsze życzenia.

Podczas tegorocznego Święta Policji zgodnie z postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polski za długoletnią służbę odznaczono srebrnym medalem asp. szt. Beatę Śliwkę natomiast decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji brązową odznakę Zasłużony Policjant otrzymali Komendant Powiatowy Policji w Łobzie kom. Zbigniew Dankowski oraz funkcjonariusz asp. Adam Kamiński

W uznaniu za zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków pracownicy policji w osobach: Alicja Sarnowska i Ilona Krzączkowska otrzymały z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego pamiątkowe ryngrafy.

Po tych nominacjach I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecie wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Łobzie wręczył nominacje na wyższe stopnie dla nw policjantów :

ASPIRANTEM SZTABOWYM POLICJI

st.asp. BŁOSIŃSKI Marek
st.asp. KĘSY Mirosław
st.asp. ZAJNER Mariusz

STARSZYM ASPIRANTEM POLICJI

asp. KAMIŃSKI Adam
asp. PIESIAKOWSKI Adam
asp. TARNOWY Rafał

ASPIRANTEM POLICJI

mł.asp. SZWACIŃSKA Arleta

MŁODSZYM ASPIRANTEM POLICJI

sierż.szt. DAWIDOWSKI Damian
sierż.szt. GRALA Daniel
sierż.szt. JUSZCZAK Katarzyna
sierż.szt. KOPCZYŃSKI Erwin

SIERŻANTEM SZTABOWYM POLICJI

st.sierż BANASZAK Dawid

STARSZYM SIERŻANTEM POLICJI

sierż. DEMKO Krystian
sierż. GROSZCZYK-RÓŻNIATOWSKA Magdalena
sierż. LOREK Mariusz
sierż. MALINOWSKI Mateusz
sierż. RADANOWICZ Artur
sierż. ŻUK Paweł

SIERŻANTEM POLICJI

st.post. GNAŚ Kamil
st.post. GRZEJDAK Marcin
st.post. OTWINOWSKI Sylwester

Po wręczeniu tych nominacji głos zabrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł. insp. Jarosław Pasterski, który pogratulował wszystkim awansowanym, podziękował za dotychczasową pracę i życzył dalszych sukcesów. Życzenia składali także zaproszeni goście.

Resko24.pl/KPP Łobez

Komentarze  

Pałka
+5 # Pałka 2017-07-21 13:10
Hej wy Dobrzy Policjanci :-)

Kiedy ostatnio widziałeś policjantów patrolujących ulicę pieszo...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.