Dzisiaj (1.08) w godzinach wieczornych na ul. Wojska Polskiego, doszło do potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce po godz. 21, pieszego potrącił osobowy seat.

Ze wstępnych ustaleń i relacji świadków, wynika, że mężczyzna, mieszkaniec Reska, przechodził przez pasy w okolicach skrzyżowania z ul. Dąbrowszczaków, uderzyło w niego auto nadjeżdżające od strony Płotów. Pieszy leżał kilka metrów od pasów, był nieprzytomny.

Jako pierwsi pomocy zaczęli udzielać świadkowie zdarzenia, mieszkańcy okolicznych budynków. Na miejsce wypadku zadysponowano OSP Resko, karetka z Reska była w tym czasie na innej interwencji. Najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego zadysponowano z Łobza.

Do czasu przyjazdu karetki poszkodowany nie odzyskiwał przytomności. Po dzieleniu pomocy przez ratowników został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu czynności prowadzi policja, droga została zablokowana.

AKTUALIZACJA 03.08.2017 r.

- Jak poinformowała nas Arleta Szwacińska, rzecznik KPP Łobez, kierujący osobowym seatem, który potrącił 38 letniego mieszkańca Reska, był trzeźwy. Za spowodowanie wypadku drogowego, kierowcy grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Relacja filmowa:

Resko24.pl

Komentarze  

Sandra
-19 # Sandra 2017-08-01 21:34
CO TO BYŁ ZA WYPADEK JJAK BYŁ TEN MEZCZYZNA UBRANY ??
Zgłoś administratorowi
Jagoda
+22 # Jagoda 2017-08-02 05:03
Cytuję Sandra:
CO TO BYŁ ZA WYPADEK JJAK BYŁ TEN MEZCZYZNA UBRANY ??

A czy to ważne jak był ubrany?
Zdaje mi się, że najważniejsze jest to, że chłopak przeżył.
Zgłoś administratorowi
Anonim
+6 # Anonim 2017-08-02 10:52
Mam nadzieję, że Policja sprawiedliwie potraktowała kierowcę seata.
Zgłoś administratorowi
M
+15 # M 2017-08-04 05:34
Może dobrze by było żeby kierowca sam poszukał świadków zdarzenia bo już widać tutaj jakieś przekłamania
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.