Pilnej naprawy wymaga tzw. "bujany mostek" przez rzekę Regę w parku miejskim. Do naszej redakcji napisał Czytelnik i przysłał zdjęcia.

Nie jest to nasza pierwsza interwencja w sprawie tej kładki, teraz brakuje desek. Pozostałe również są w kiepskiej kondycji.

Codziennie tędy przechodzą piesi, osoby starsze, rodzice z dziećmi, ale również dzieci bez opieki. Niewiele trzeba, aby doszło do wypadku.

Pomimo tak dużych uszkodzeń, mostek nie jest wyłączony z użytkowania. Póki co apelujemy o ostrożność i liczymy na szybką reakcję władz miasta.

Resko24.pl

Komentarze  

frytka
-1 # frytka 2017-08-10 14:19
Jest nawet pomysł na budżet obywatelski dotyczący tego miejsca...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.