Od rana w centrum Reska trwało usuwanie oleistej substancji z ul. Wojska Polskiego. Plama rozciąga się na długości kilkaset metrów. Na czas zabezpieczenia plamy, wstrzymano ruch kołowy i wyznaczono objazdy.

Zarządca drogi usuwał zanieczyszczenia. Plama ma swój początek na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościuszki i ciągnie się, aż do skrzyżowania z ulicą Stodólną. 

Najprawdopodobniej to olej napędowy. W okolicach skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i Kościuszki brakowało pokrywy od studzienki kanalizacyjnej. Pokrywa leżała kilkanaście metrów dalej.

Właśnie w tym miejscu tłusta plama ma swój początek, być może pokrywa została "wybita" ze studzienki przez najeżdżający samochód ciężarowy i uszkodziła zbiornik z paliwem. 

Do czasu przybycia straży pożarnej, niebezpieczne miejsce zabezpieczał patrol policji. Niestety na tą chwilę nie wiadomo jak doszło do tego zdarzenia i z jakiego pojazdu wylała się ta substancja.

Służby drogowe zasypały piaskiem tłustą plamę, ruch został wznowiony.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.