W niedzielę 5 września, w zbiorniku wodnym usytuowanym w lesie pomiędzy miejscowościami Czarne (gm. Płoty), a miejscowością Trzaski (gm. Resko) utopił się 49-letni mężczyzna. Wczoraj około godz. 14, odnaleziono zwłoki poszukiwanego mężczyzny.

O wypadku służby ratownicze powiadomiono w niedzielę wieczorem,  przez kolejne dni prowadzono poszukiwania. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, trójka mężczyzn wybrało się na nielegalne połowy ryb, tam miało dojść do wypadku. Jeden z nich ustawiając sieci wszedł do wody i pod nią zniknął. Rozpoczęto poszukiwania ciała 49 - latka.

 

- Wczoraj (11.09) mieszkaniec Płotów powiadomił policję, że znalazł zwłoki w wodzie w okolicy miejscowości Czarne. Okazało się, że są to zwłoki poszukiwanego, zaginionego 49 - latka. Zwłoki nie nosiły oznak działania osób trzecich, decyzją prokuratora zostały zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok - powiedziała Arleta Szwacińska, rzecznik KPP Łobez.

Na miejscu wypadku pracowały 2 zastępy straży pożarnej PSP Łobez i OSP Resko, policja oraz prokurator.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.