Budżet Obywatelski na 2018 rok został już ustalony. Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński opublikował obwieszczenie w tej sprawie.

Jak wynika z tego dokumentu, w przyszłym roku zgodnie z założeniami Budżetu Obywatelskiego dla Reska, 100 tyś. złotych zostanie wydane na budowę "małej muszli koncertowej". Ten projekt uzyskał najwięcej głosów.

Wcześniej informowaliśmy, że nie uzyskał on wymaganych regulaminem min. 50 głosów. Jak się okazuje, ostatecznie to nie było przeszkodą, aby projekt wygrał w głosowaniu.

Resko24.pl

Komentarze  

Przemysław
+21 # Przemysław 2017-09-23 06:43
A ta muszla koncertowa to rozumiem tylko po to żeby na dożynkach zespoły ludowe "piały"?
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+5 # Arkadiusz 2017-09-23 20:10
Tylko i wyłącznie - jakby kiedyś znany zespół miał do nas przyjechać to i tak przed muszlą zażądaliby scenę z rusztowań, lub ogólnie innego miejsca...
Zgłoś administratorowi
ResMen
+16 # ResMen 2017-09-23 21:13
No to już wiadomo, innych zespołów w parku nie będzie - tylko dożynkowe popierdółki :cry:
Zgłoś administratorowi
Viking
+20 # Viking 2017-09-24 10:53
Po co ta muszla? Postawią za tą stówe jakiegoś moloszka co tylko będzie miejsce zajmował i psuł widoki.
Przecież jest scena rozkładana, jak jest impreza (parę razy do roku) to jest scena a jak nie ma to jest miejsce w parku.
Co zrobią z tą sceną rozkladana która jest przydatna podczas imprez/event-ow nie tylko w parku?
To już lepiej niech zrobią jakieś porządne przystanki autobusowe a nie takie że na łeb Ludzią pada jak zacina bo tego daszku jest parę centymetrów i ludzie się nie mieszczą bo są za małe - to już lepiej coś takiego zrobić niż jakąś,, muszle" która będzie używana 3 razy do roku i za te pieniądze to pewnie będzie gniot architektoniczny
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+15 # Arkadiusz 2017-09-24 19:53
Już za późno. Muszla narodowa już się szykuje. Nie wiem tylko co na to wojewódzki konserwator zabytków - przy zabytku jaki z resztą ma być "zrewitalizowany" budowaniem na nim wiaty z kącikiem dla młodych gniewnych.
Zgłoś administratorowi
Michał
-5 # Michał 2017-10-30 17:33
Panowie tak żarliwie dyskutują, a jakoś nikt nie głosował na inne propozycje. Mnie również nie podoba się taka inwestycja, ale jak sam tytuł wskazuje była to propozycja obywatelska na którą również oni sami głosowali (obywatele). Więc nie można nic zarzucić władzy..
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.