27 września 2017 roku do Punktu i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogardzie z wizytą przybyła policjantka, Pani st. sierż. Anna Radwaniuk z Komisariatu Policji w Resku.

Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Przedszkolaki dowiedziały się o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. kiedy zauważy się pożar, itp. Gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domów.

Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Następnie razem z Panią Policjantką wszystkie przedszkolaki wyszły na spacer , gdzie pokazano im, jak prawidłowo korzystać z przejścia dla pieszych.

Serdecznie dziękujemy Pani st. sierż. Annie Radwaniuk , że znalazła czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!

Małgorzata Niedźwiedzka

Resko24.pl/SP Starogard

Komentarze  

Andrzej
+12 # Andrzej 2017-10-02 20:05
Brawo p.Aniu jestem dumny że znam osobiście takich ludzi jak ty. Pozdrawiam
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.