ZALOGUJ

Szukaj w Portalu Resko24.pl

Drukuj

Bezpieczny przedszkolak – spotkanie z policjantem w przedszkolu [ZDJĘCIA]

włącz . Opublikowano w Aktualności

primi sui motori con e-max

27 września 2017 roku do Punktu i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Starogardzie z wizytą przybyła policjantka, Pani st. sierż. Anna Radwaniuk z Komisariatu Policji w Resku.

Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Przedszkolaki dowiedziały się o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. kiedy zauważy się pożar, itp. Gość ostrzegał też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domów.

Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Następnie razem z Panią Policjantką wszystkie przedszkolaki wyszły na spacer , gdzie pokazano im, jak prawidłowo korzystać z przejścia dla pieszych.

Serdecznie dziękujemy Pani st. sierż. Annie Radwaniuk , że znalazła czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!

Małgorzata Niedźwiedzka

Resko24.pl/SP Starogard

Komentarze  

Andrzej
+10 #1 Andrzej 2017-10-02 22:05
Brawo p.Aniu jestem dumny że znam osobiście takich ludzi jak ty. Pozdrawiam
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP.

Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Eskumed Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne