Już w najbliższy weekend 13-14 października w Świnoujściu odbędą się XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Koykushin.

Do rywalizacji sportowej przystąpi ponad 400 karateków, reprezentujących 25 państw Europy. Gościnnie wystąpią również reprezentanci z Japonii, a także z USA, Costa Rica, Libanu i Tunezji.

Z dumą informujemy, że w szeregach polskiej reprezentacji znalazł się zawodnik naszego klubu sempai Szymon Dusza którego wieloletnim trenerem i szkoleniowcem jest Sensei Cezary Banasiak III Dan.

Szymon będzie startował w kategorii 12-13 lat + 60 kg oraz w kata. Warto przypomnieć że jest on brązowym medalistą ME w Papendal /Holandia/ 2017r. Zawodnikowi w zmaganiach na tatami będzie również towarzyszył kierownik ośrodka sempai Dariusz Dusza.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia dla naszego zawodnika oraz całej Reprezentacji Polski w walce o trofea podczas XXXI Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin. Osu!!!

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.