Dzisiaj w całej okolicy wiał silny wiatr, w tym czasie straż pożarna odnotowuje więcej zgłoszeń niż zwykle. W Iglicach silne podmuchy wiatru przewróciły drzewo na budynek.

Drzewo nie oparło się niszczycielskiej sile wiatru i spadło na budynek socjalny lokalnego tartaku. Około godz. 16, w miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp OSP Resko. 

Po około dwóch godzinach akcji ochotników z Reska, usunięto powstałe zagrożenie. Poza uszkodzeniami budynku w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dzisiaj w całym powiecie łobeskim, straż pożarna kilkakrotnie interweniowała usuwając drzewa zalegające na drogach.

Resko24.pl

Komentarze  

witek
+5 # witek 2017-10-13 11:08
W Iglicach jest wiele drzew starych i suchych, które zagrażają bezpieczeństwu budynków i mieszkańców .Musi chyba dojść do jakiegoś nieszczęścia, by Gmina czy powiat zajęły się problemem.W ciągu niecałego roku wiatr przewrócił już, dwa drzewa ,o spadających suchych konarach już nie wspominając.
Idą jesienne wichury- czekamy dalej ?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.