Dnia 09 listopada 2017 r. w Centrum Kultury w Resku odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”.

Bohaterami spotkania były dzieci z grup „Żabki”, „Kangurki”, „Kłapouszki”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz pani Dyrektor przedszkola.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek.

Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania używając magicznej kredki. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały butony i dyplomy.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach czekała na nie niespodzianka-słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

K.Kaczor

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.