W dniu 27 października 2017 roku uczniowie, wychowawcy i rodzice klas IIIa i IIIc postanowili sprawdzić, czy da się uczyć przez zabawę.

W tym celu spotkali się o godzinie 18.00 w swoich klasach. Zajęcia, tak na rozluźnienie i stworzenie miłej rodzinnej atmosfery, rozpoczęli od wykonania świeczników z użyciem słoiczków, naklejek i farb w sprayu. Prace wyszły całkiem ciekawe. Oj - podobały się wszystkim.

Po trudach pracy technicznej przygotowali samodzielnie kolację, którą były własnoręcznie przygotowane zapiekanki i pizza. Nie było to proste wyzwanie, bo przyświecał im szczytny cel – ma to być zdrowe i smaczne pożywienie, więc bacznie przyglądali się składnikom, które wykorzystywali do ich przygotowania.

Najedzeni i zadowoleni postanowili się sprawdzić w potyczkach matematycznych. Podzieleni na przypadkowe zespoły rozwiązywali zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Dużo było przy tym zabawy ale najwięcej nauki a przede wszystkim logicznego myślenia. Nie zawsze zadania były łatwe mimo, że wydawały się oczywiste.

Na koniec spotkania zmęczeni trudami pracy i zabawą. Wyposażeni w nową wiedzę i umiejętności odpoczęli przy filmie ,,Gru, Dru i Minionki”. Zajęcia zakończyły się o godzinie 22.00.
Wszyscy wyszli zadowoleni i już planujemy kolejne z okazji Andrzejek. Ciekawe jak będą one wyglądały?

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.