W dniu 21 listopada 2017 roku Starosta Łobeski Paweł Marek i Wicestarosta Grażyna Karpowicz podpisali umowy z Wykonawcami.

Termomodernizacja Domu Pomocy Społecznej w Resku - pełnienie funkcji inwestora zastępczego. Wartość całego zadania przekracza 4,4 miliona złotych, inwestycja ma na celu termomodernizację budynku DPS i modernizację kotłowni.

Powiat Łobeski otrzymał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020 w wysokości niemal 3,7 miliona złotych.

Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec roku 2018.

Przebudowa zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej na terenie szpitala w Resku. Powiat Łobeski otrzymał dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie w wysokości 50 % wartości inwestycji, tj. około 100 tys. zł.

Inwestycja ma za zadanie uporządkowanie gospodarki wodami opadowymi, które odprowadzane są do rzeki Regi.

Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec kwietnia 2018 r.

Resko24.pl, fot. Powiatlobeski.pl

Komentarze  

Andrzej
+5 # Andrzej 2017-11-25 11:53
I tak trzymaj,dla dobra nasz wszystkich. Dobro wraca ze swoistą mocą. arive-deci.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.