Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

26 listopada 2017r. zawodnicy sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko wzięli udział w Mistrzostwach Wojewódzkich LZS w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w Białogardzie.

Klub reprezentowało 10 zawodników i 2 zawodniczki: Oliwier Mańkowski, Piotr Maczulski, Kamil Brzeziński, Karol Mętel, Marcel Góra, Miłosz Bandos, Patryk Rybski, Adam Gojlik, Wiktoria Deberna, Natalia Seredyńska, Szymon Pluciński, Dawid Liptak, którzy grali w swoich kategoriach wiekowych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Oglądaliśmy bardzo wiele zaciętych meczów, w których tylko pojedyncze piłki decydowały o końcowym sukcesie któregoś z zawodników. Wszyscy nasi reprezentanci rozegrali bardzo dobry turniej, a aż 6 z nich zajęło miejsca na podium. Dzięki bardzo dobrej grze, zaangażowaniu i woli walki nasi zawodnicy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce i zdobyli główną nagrodę turnieju.