26 listopada 2017r. zawodnicy sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko wzięli udział w Mistrzostwach Wojewódzkich LZS w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w Białogardzie.

Klub reprezentowało 10 zawodników i 2 zawodniczki: Oliwier Mańkowski, Piotr Maczulski, Kamil Brzeziński, Karol Mętel, Marcel Góra, Miłosz Bandos, Patryk Rybski, Adam Gojlik, Wiktoria Deberna, Natalia Seredyńska, Szymon Pluciński, Dawid Liptak, którzy grali w swoich kategoriach wiekowych. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Oglądaliśmy bardzo wiele zaciętych meczów, w których tylko pojedyncze piłki decydowały o końcowym sukcesie któregoś z zawodników. Wszyscy nasi reprezentanci rozegrali bardzo dobry turniej, a aż 6 z nich zajęło miejsca na podium. Dzięki bardzo dobrej grze, zaangażowaniu i woli walki nasi zawodnicy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce i zdobyli główną nagrodę turnieju.

Miejsca na podium:

  • I miejsce – Kamil Brzeziński,
  • II miejsce – Miłosz Bandos,
  • II miejsce – Marcel Góra,
  • III miejsce – Piotr Maczulski,
  • III miejsce – Karol Mętel,
  • III miejsce – Wiktoria Deberna

Jeszcze raz w stronę wszystkich uczestników turnieju kierujemy szczere gratulacje i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Trener: Dariusz Znajewski

Resko24.pl/Mewa Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.