Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Ostatnia środa (29.11) okazała się pechowa dla kierowców podróżujących po terenie gminy Resko. Około godz. 12 doszło do kolizji dwóch aut w Resku, kilka godzin później dachowanie na drodze do Starogardu.

Do pierwszego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Jedności Narodowej z al. Wolności.

Kierowca osobowego renault próbując skręcić w al. Wolności wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ul. Jedności Narodowej volkswagenie. Uszkodzenia pojazdów świadczyły o dużej sile uderzenia.

Na miejscu oprócz straży pożarnej i policji pojawił się również zespół ratownictwa medycznego, nikt jednak nie wymagał transportu do szpitala.

Zdjęcia z kolizji w Resku

Kolejne zdarzenie miało miejsce około godz. 17, na drodze wojewódzkiej nr 152. Pomiędzy miejscowościami Prusim - Starogard, na prostym odcinku drogi doszło do dachowania osobowego audi. W miejsce wypadku zadysponowano straż pożarną, policję i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Po wstępnych badaniach okazało się, że nikt z podróżujących nie doznał poważnych obrażeń. Po jakimś czasie, gdy emocje opadły, pasażerka podróżująca audi zgłosiła pogorszenie samopoczucia, ponownie wezwano zespół ratownictwa medycznego i przetransportowano poszkodowaną do szpitala.

Dachowanie na DW 152

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.