Nasz portal został stworzony z myślą o Tobie, skoro tutaj trafiłeś to oznacza jedno! Sprawy Reska i okolic nie są Ci obojętne. Staramy się być zawsze w centrum wydarzeń. Naszych publikacji nikt nie blokuje, jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym. Zapraszamy do współpracy, masz informację, coś według Ciebie wymaga pilnej interwencji? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do współpracy reklamowej, zapytaj o warunki, na pewno się dogadamy :)

Coraz bardziej odczuwamy klimat zbliżających się świąt. Na rynku w Resku już stanęła piękna naturalna choinka, w środę uroczyste rozświetlenie!

Wcześniej w płycie rynku przygotowano specjalny fundament (wielokrotnego zastosowania)  pod dorodne, świąteczne drzewo.

Burmistrz Reska oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim zapraszają nauroczyste "Rozświetlenie Choinki Miejskiej".

Rynek w Resku, 6 grudnia 2017 r., godz. 17.00.

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.