6 grudnia święty Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci. Jednym upominki zostawia pod poduszką, innym prezenty wkłada do butów ustawionych przy drzwiach.

Dla nas, uczniów kl. VII a święty Mikołaj podarunki przyniósł do szkoły i poprosił naszą wychowawczynię o wręczenie ich nam. Żeby otrzymać paczkę pełną słodkości, trzeba było wykazać się wiedzą z języka polskiego, znajomością wierszyków o świętym z Laponii albo siłą mięśni, bo wśród zadań były, np. przysiady. Śmiechu było co niemiara.

Każdy z nas sprostał wyznaczonemu zadaniu, więc mógł cieszyć się podarunkiem i próbować słodkości. Spotkanie mikołajowe było tak miłe, że postanowiliśmy uwiecznić je na kilku pamiątkowych zdjęciach.

Dziękujemy Mikołajowi za prezenty i już dziś zapraszamy go za rok. Obiecujemy, że będziemy grzeczni 

Uczniowie kl. VIIa
Zespołu Szkól w Resku

Resko24.pl/Zespół Szkół w Resku

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.