Mikołajkowemu szaleństwu, wyzwalającemu całą dziecięcą radość, oddały się dzieci ze szkoły filialnej z Łosośnicy. Na spotkanie z Mikołajem pojechaliśmy do Fun Parku ,,Pomerania" w Dygowie k/Kołobrzegu.

Podczas zajęć prowadzonych przez Elfy - pomocników Mikołaja, dzieci tworzyły prezenty dla Mikołaja i dla swoich bliskich, pisały listy do Mikołaja. Żeby móc spotkać się z Mikołajem, należało zniszczyć w specjalnej maszynie wszystkie swoje złe uczynki.

Przyjście Mikołaja zrobiło duże wrażenie, a potem już były zdjęcia i mnóstwo zabawy na ogromnej powierzchni z różnorodnymi atrakcjami. Wracaliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Emocje, jakie towarzyszyły nam w tym dniu, widoczne na zdjęciach, na długo pozostaną we wspomnieniach.

Polecamy to miejsce wszystkim dzieciom, które lubią dobrze się bawić.

R.Roszyk

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.