W piątkowy wieczór Mikołaj i jego dwie pomocnice odwiedzili wszystkie dzieci z Sołectwa Policko. Oprócz wspaniałych prezentów było też trochę świątecznej magii.

- Dobry wieczór, czy zastałem grzeczne dzieci które wysłały do mnie list ? Mam dla Was prezenty - mówił Mikołaj odwiedzając kolejne domy w Policku, gm. Resko.

Oprócz tradycyjnych prezentów, Mikołaj w każdym domu zostawiał odrobinę złocistego "magicznego pyłu". Jak tłumaczył Mikołaj, obsypując "magicznym pyłem" swoje choinki każdemu spełnią się wszystkie świąteczne marzenia. 

Już od kilku dni mamy szczególny świąteczny czas, wizyta Mikołaja i uroczych Śnieżynek, na pewno była wspaniałym dopełnieniem świątecznej atmosfery.

W związku z tym, pragniemy życzyć wszystkim Państwu:

Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz Szczęśliwego Nowego Roku z całego serduszka.

Trzymajcie się ciepło, Mikołaj. Pa, pa

Akcja wręczania świątecznych upominków dzieciom z Policka miała miejsce już w poprzednich latach. Dzięki sołectwu Policko oraz zaangażowaniu radnego Andrzeja Nowaka, również i w tym roku udało się obdarować najmłodszych. Nie mogłoby to się jednak odbyć przy wyraźnym wsparciu władz samorządowych oraz burmistrza Reska.

Resko24.pl

Komentarze  

MAŁGORZATA
+12 # MAŁGORZATA 2017-12-26 22:57
Czy może, być większe szczęście,aniżeli uśmiech i radość własnego dziecka. Gratulacje dla pomysłodawcy. Wszystko wygląda bajecznie jak ze Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.