Już kilkakrotnie Czytelnicy naszego portalu zgłaszali problem z przejściem pomiędzy ul. Krzywą i ul. 1 Maja. Jest tam ciemno i niebezpiecznie.

Mowa o chodniku z którego często korzystają rodzice prowadząc swoje dzieci do przedszkola. To przejście swoje czasy świetności ma już dawno za sobą, jest pozapadane i dziurawe. Brak oświetlenia dodatkowo komplikuje sprawę, zwłaszcza w okresie zimowym.

- Rano kiedy prowadzę dzieci do przedszkola muszę uważać, żeby się tutaj nie przewrócić. Do tego wszystkiego często przesiadują tu i ówdzie amatorzy mocnych trunków, można się nieźle przestraszyć - relacjonuje Czytelniczka.

Jak się okazuje urzędnicy z Reska znają ten problem, jednak remont tego chodnika będzie realizowany najszybciej wiosną. Wszystko za sprawą projektu odnowy terenów zielonych w Resku.

Podczas realizacji tej potężnej inwestycji, wspomniane przejście zostanie wyremontowane i doświetlone.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.