19 grudnia o godz. 16.00 w świątecznie udekorowanej sali widowiskowej Centrum Kultury w Resku na uroczystym spotkaniu opłatkowym wraz z wieczerza wigilijną, spotkali się członkowie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Resku oraz zaproszeni goście.

Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Renata Kulik i Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, delegacja Zarządu Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łobzie z Przewodniczącą Panią Teresą Smolich, Z-ca Prezes Stowarzyszenia „Arka” w Resku pani Ryszarda Podsadna z delegacją, przedstawiciele Rady Powiatu Panowie Andrzej Gradus i Józef Leśniak, dyrektor Centrum Kultury w Resku Pani Jolanta Furman i goście ze Stowarzyszenia „Monar” z Łagiewnik z kierownikiem panią Wiesławą Szczotok na czele.

W świąteczny nastrój wprowadziły „Jasełka Bożonarodzeniowe”, pięknie wystawione przez dzieci z koła teatralnego Centrum Kultury, przygotowane przez instruktor Panią Sylwię Grabowską oraz kolędy w wykonaniu solistek z koła wokalnego, prowadzonego przez instruktora Pana Jacka Gajdzisa.

Przewodnicząca Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów p. Ludmiła Porębska poprosiła o zabranie głosu zaproszonych gości i zaprosiła wszystkich do podzielenia się opłatkiem.
Podziękowała również za pomoc w zorganizowaniu uroczystego wigilijnego przyjęcia koleżankom z koła, za wsparcie finansowe Burmistrzowi Reska i Panom Leśniakowi i Gradusowi, a także Ińskiemu Centrum Rybactwa sp. z o. o. -„Stawy Rybne” w Malińcu, jak również za pomoc pracownikom Centrum Kultury w przygotowaniu sali widowiskowej i udostępnienie zaplecza kuchennego.

Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Resku swoją całoroczną pracę zakończyło wspólną zabawą sylwestrową również w sali zaprzyjaźnionego Centrum Kultury.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.