Dwa zastępy straży pożarnej z OSP Resko zostały wysłane do usunięcia zwisających konarów drzewa nad drogą Resko - Łabuń Wielki.

Dzisiaj, przez cały dzień towarzyszą nam silne podmuchy przenikliwego wiatru. Najprawdopodobniej to właśnie wiatr był przyczyną powstałego zagrożenia nad drogą w okolicy Policka.

Około godz. 15 druhowie z OSP Resko, przy pomocy podnośnika, usunęli niebezpieczne konary. 

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróżowania samochodem, na drogach zalegają suche konary drzew.

Resko24.pl

Komentarze  

Ed
+21 # Ed 2018-01-10 15:56
Dzrzewa na skraju drogi powinny być usunięte to jest jedno wielkie niebezpieczeństwo
Zgłoś administratorowi
alkoholik
+8 # alkoholik 2018-01-11 06:17
Jak dla mnie niebezpieczne jest pozostawianie drzew jakie rosły dziesiątki lat w sobie znanych kierunkach, a teraz pozostawia się je z obgoloną jedną stroną..
Zgłoś administratorowi
reszczanka
+13 # reszczanka 2018-01-11 16:23
Ed, zgadzam się w 100%, drzewa potęgują realne zagrożenie na drogach. Skoro tak łatwo pozbywają się drzew na rzecz autostrad, to dlaczego nie przy drogach?
Zgłoś administratorowi
korba
+1 # korba 2018-01-11 19:34
Czy kiedykolwiek spadł na twój samochód jakiś konar? A na auto znajomych?

Jakie zagrożenie więc powoduje? Wychodzi przed maskę tak jak wyszło drzewo przed rzadową limuzynę?
Zgłoś administratorowi
Ed
+11 # Ed 2018-01-12 08:12
Tragedii z udziałem drzew na skraju drogi jest mnóstwo no ale drzewa najważniejsze stare łamiące się
Zgłoś administratorowi
alkoholik
-2 # alkoholik 2018-01-12 18:40
Wypadki są, ale to nie drzewa są ich przyczyną. Czy sądzisz, że gdyby drzew nie było to do wypadku by nie doszło.
Zgłoś administratorowi
Mądry
-9 # Mądry 2018-01-15 13:27
Ed wez sie chlopie sam wytnij albo swojej starej tam na dole wlosy wytnij jak nie wiesz po co one sa
Zgłoś administratorowi
Ed
+10 # Ed 2018-01-15 16:10
Mądry pisz mądrze a nie głupio :P
Zgłoś administratorowi
zaszczanka
+8 # zaszczanka 2018-01-15 18:45
wczoraj jechałam drogą, a tu drzewo mi próbowało przebiec pobocze i jeb samochód w drzewo.
Zgłoś administratorowi