Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dzisiaj (20.01.2018 r.) około godz. 14 doszło do dachowania samochodu osobowego, na odcinku drogi Święciechowo - Radowo Wielkie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, autem podróżowały cztery osoby. Było to małżeństwo z dwójką dzieci. W miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policję.

Szczęśliwie podróżujący nie doznali poważnych obrażeń ciała.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, na drogach jest nadal ślisko.

 

Resko24.pl

Komentarze  

KAROL
-12 # KAROL 2018-01-20 18:38
Baran wiezie całą rodzinę a myśli, HIPOKRYTA ,chcesz sie zabić to sam wsiadaj do samochodu włączaj kamerkę i bedzięsz na wizji baranie,ale dzieci i żony nie testuj.
Zgłoś administratorowi
vidant
+3 # vidant 2018-01-20 22:26
Karol nie przesadzaj. Nie jednemu się zdarzyła nieuwaga na drodze.
Zgłoś administratorowi
Lucek
+3 # Lucek 2018-01-21 16:45
Poco tyle jednostek straży pożarnej. Tam potrzebna była pomoc drogowa s
Zgłoś administratorowi
alkoholik
-7 # alkoholik 2018-01-22 19:03
Nawet zakładając, że samochód byłby zniszczony do granic i trzeba by rozwinąć wrak... dwa wozy bojowe to maksimum, zarówno do przycinania (jeden pojazd), jak i do odciągania wraku (drugi), akcji ratunkowej (po dwie osoby na pasażera).

Wezwał jak mniemam sam poszkodowany i to przez wzburzenie i emocje mogło odpowiadać za taką dyspozycję jednostek. Nie ma żadnej winy po stronie dyspozytora, czy samych strażaków. Jedno czego bym się przyczepił to tylko jedna karetka (druga mogła być za dysponowania... )
Zgłoś administratorowi
Ed
+9 # Ed 2018-01-23 18:33
Dobrze że w ogóle ma kto i czym przyjechać dyskutowanie czy dwa trzy czy cztery wozy strażackie bez sensu strażacy też bardzo dobrze udzielają pierwszej pomocy
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.