Nasz portal został stworzony z myślą o Tobie, skoro tutaj trafiłeś to oznacza jedno! Sprawy Reska i okolic nie są Ci obojętne. Staramy się być zawsze w centrum wydarzeń. Naszych publikacji nikt nie blokuje, jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym. Zapraszamy do współpracy, masz informację, coś według Ciebie wymaga pilnej interwencji? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do współpracy reklamowej, zapytaj o warunki, na pewno się dogadamy :)

Dzisiaj podczas prac ziemnych prowadzonych przy ul. Wojska Polskiego w Resku, natrafiono na ludzkie szczątki.

Tuż za skrzyżowaniem z ul. Stodólną jadąc w kierunku Płotów, prowadzone są prace ziemne. Pracownicy natrafili na ludzkie kości i powiadomili policję.

Jeszcze nie wiadomo z jakiego okresu mogą pochodzić znalezione szczątki. Na miejscu pojawili się policyjni technicy.

Zdarzenie potwierdza rzecznik KPP Łobez, Arleta Szwacińska:

- Pracownicy firmy instalacyjnej podczas wykonywanych prac przy ul. Wojska Polskiego w Resku, natrafili na ludzkie kości. Na miejscu trwają prace zabezpieczające znalezisko. Całość nadzoruje prokurator.

Na tę chwilę nie posiadamy więcej informacji.

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.