Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dzisiaj (09.02.2018) około godz. 8, na ul. Jedności Narodowej doszło do potrącenia pieszej. Kierujący pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia.

- Kierujący samochodem osobowym potrącił kobietę na pasach i odjechał. Poszkodowana z ogólnymi stłuczeniami ciała, została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Gryficach. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające dotyczące tego zdarzenia - powiedziała Arleta Szwacińska z KPP Łobez.

Zdarzenie miało miejsce w okolichach skrzyżowania ul. Jedności Narodowej z al. Wolności. Według relacji świadków kierowca odjechał granatowym fordem.

Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc w tej sprawie, prosimy o bezpośredni kontakt z policją tel. 997 lub 112.

Resko24.pl

Komentarze  

M
+15 # M 2018-02-09 12:52
Na rogu jest sklep z monitoringiem może warto sprawdzić
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz.
+18 # Arkadiusz. 2018-02-09 20:40
Około godziny 12 na wysokości Kościoła kobieta wyszła pod nadjeżdżającego opla na Wojska Polskiego (?), zupełnie nie bacząc na możliwość wyhamowania przez kierowcę. Na szczęście starszy wiekiem mężczyzna zdążył zareagować - z piskiem opon zatrzymał pojazd. Kobieta nawet nie zawahała się podczas przejścia (brak też jakiegokolwiek gestu przeproszenia w stronę kierowcy).

Pieszej życzę tyle samo szczęścia następnym razem.

Moim zdaniem często piesi w Resku są strasznie nieuważni.
Zgłoś administratorowi
Edek
+11 # Edek 2018-02-10 14:29
To samo bachory na rolkach czy deskach. Jedzie taki srodkiem jezdni i jeszcze zdziwiony że na niego trąbia.Rodzicom mandaty a bachory pasa na dupe. Potem płacz że potrącił...
Zgłoś administratorowi
Dawid
+7 # Dawid 2018-02-10 17:45
Myślę ze jadący fordem jechał od strony miasta skręcając na ulice Al. Wolności. A dość często zdarza się ze piesi przechodzą na wprost przez jezdnie idąc w kierunku posterunku policji mimo ze pasy znajdują się 3 metry dalej to bez wahania i wcześniejszego obejrzenia się wchodzą na jezdnie.
Zgłoś administratorowi
endi
+5 # endi 2018-02-12 23:04
Jeżeli był to Ford to przyczyną niezatrzymania się był zapewne brak hamulców.
Zgłoś administratorowi
Lucek
-6 # Lucek 2018-02-13 18:02
Kierowcy na naukę jazdy do Niemiec dojeżdżajac do pasów zwolnij i jeździjz przepisów prędkością
Zgłoś administratorowi
Jagoda
0 # Jagoda 2018-02-18 17:31
Czy wiadomo już coś o sprawcy?
Czy ta Pani jest już w domu?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.