Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Chyba wszyscy pamiętają, że 8 marca jest Dzień Kobiet. Obchodzenie święta przypisanego do tej daty rozpoczynamy od najmłodszych lat. Należy jednak pamiętać, że 10 marca obchodzimy również Dzień Mężczyzn.

Oczywiście Dzień Mężczyzny nie dorównuje popularności Dniu Kobiet. To drugie święto jest znacznie bardziej znane, celebrowane i po prostu starsze.

Dzień Kobiet obchodzony jest bowiem już od ponad 100 lat. Tymczasem Dzień Mężczyzny to stosunkowo młoda idea. Tradycję jego celebrowania zapoczątkowano dopiero w 1999 roku.

 19 lat temu przychylnie o pomyśle wprowadzenia nowego święta wypowiedziało się ONZ. Zdaniem tej organizacji święto mężczyzn jest świetną równowagą dla celebrowanego już Dnia Kobiet i potwierdza tylko równouprawnienie płci.

W takim razie Drodzy Panowie, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych oraz czego sobie tylko zapragniecie!

Redakcja Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.