Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Mieszkanka Komorowa, gm. Resko potrzebuje pomocy. Pani Anna jest w trakcie leczenia onkologicznego.

Witam,jestem Anna,mam 43 lata,mieszkam w malutkiej wsi w Zachodniopomorskiem. 10 lat temu zachorowałam na raka piersi, przeszłam mastektomię,chemię i całe leczenie z tym związane.Tak, bałam się cholernie, że nie dam rady, że nie przeżyję. Ale udało się na jakiś czas oszukać śmierć. Niestety jak już myślałam,że choroba jest za mną wykryto u mnie w lipcu ub.r. przerzuty do mózgu a w październiku przerzuty do oskrzela.Pomyślałam, kurde znowu... ile jeszcze??? tak się cieszyłam, że to już 10 lat. Moja Pani Doktor w szoku, mówi "dziewczyno , jak to możliwe? przecież Ty już zdrowa byłaś"... No tak byłam...

Guzy w mózgu zostały naświetlone w Warszawie promieniami Gamma knife i teraz czekam na kontrolne wyniki rezonansu. Niestety z przerzutami do oskrzela nie idzie tak łatwo. Jestem w trakcie chemii,już po 6 cyklu.Przez komórki nowotworowe miałam cały czas płyn w opłucnej,co skutkowało całodobowym duszącym kaszlem.Lekarze stwierdzili,że muszą założyć dren do opłucnej,aby nie robić non stop punkcji.I tak od trzech miesięcy jestem zadrenowana,dren jest włożony pomiędzy żebra,co skutkuje ciągłym bólem.Oprócz tego rana przy wejściu drenu nie goi się tak jak powinna i co chwilę się zaognia. Zbieram pieniądze na leki,opatrunki i życie.

 

Przez chemię nie mogę jeść,są nudności i wszystko co z tym związane.Jestem zmuszona kupować dodatkowo produkty wysokobiałkowe,żeby dostarczyć organizmowi minimum tego co potrzebuje, korzystam też z medycyny niekonwencjonalnej, jeżeli tylko mogę. To wszystko jest strasznie drogie.Dojazdy na badania i na chemię też są bardzo kosztowne,bo do kliniki onkologicznej mam 100 km. Musiałam zrezygnować ze zwolnienia lekarskiego, i wrócić do pracy bo nie starczało na nic. Jadąc na chemię lub na badania wykorzystuję urlop wypoczynkowy, bo będąc na zwolnieniu dużo tracę. Ale coś kosztem czegoś. W pracy jestem ciałem a reszta mnie gdzieś indziej. Potrzebuję czasem dużo odpoczynku, ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Życzę wszystkiego dobrego dla wszystkich.

Dziękuję.

Chcesz pomóc?

https://zrzutka.pl/s63e25

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.