Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

„Muzyka jest kobietą” - tymi słowami przywitała publiczność „Kawiarenki artystycznej” dyrektor Centrum Kultury w Resku Pani Jolanta Furman, nawiązując do tytułu koncertu, który odbył się w piątek 9 marca 2018r. z okazji Dnia Kobiet.

Przepiękne utwory z repertuaru m.in. Edyty Geppert, Ewy Demarczyk, Edyty Górniak i Maryli Rodowicz zaśpiewały Panie Beata Krzyżanowska i Aneta Drążewska, przy akompaniamencie skrzypiec Magdaleny Sułkowskiej. Koncert zachwycił publiczność, która gromkimi brawami nagradzała każdy wykonany przez wokalistki utwór. Umiejętnie dobrany repertuar wprowadził publiczność w nastrój zadumy, smutku, radości.

Piękne głosy Pań i współbrzmiące z nimi skrzypce stworzyły niecodzienną atmosferę i były muzycznym prezentem dla wszystkich Pań, które przyjęły zaproszenie na koncert. Na scenie zabrzmiały m. in. nastrojowe utwory „Jaka róża taki cierń”, ”To nic, że to sen”, „Idż swoja drogą”, ”Och życie kocham cię nad życie”, znane przeboje „Niech żyje bal”, „Dobranoc panowie”, ”Grande Valse Brillante”, „Małgośka” jak również muzyczna interpretacja poezji Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza”, czy piosenka aktorska na wesoło "Pierwszego dnia po ślubie...”(dedykowana Pani Jolancie Furman).

Na zakończenie, w podziękowaniu za przepiękne artystyczne przeżycia wykonawczynie otrzymały bukiety kwiatów, wręczone zgodnie z tradycją, przez jednego z Panów obecnych na tym wspaniałym koncercie.

(at)

Resko24.pl

Komentarze  

Dopierdator
+39 # Dopierdator 2018-03-12 16:15
Koncert był ok, wielkie brawa dla artystek :lol: :lol: Trochę jednak jestem zawiedziony, bo nic w artykule nie wspomina się o jeszcze jednej przedniej imprezie z okazji Dnia Kobiet!

Ta druga "samorządowa" imprezka była zdecydowanie lepsza, bo można było się n****** do granic możliwości i o******* ściany :-x :-x :-x

Na koniec, odpalanie gaśnic (tych akurat w lokalu OSP nie powinno brakować) - ot tak dla zabawy :D

Niech mi teraz ktoś powie, że nasi urzędnicy nie mają poczucia humoru!

PS Mniej wesołe miny mieli Ci którzy ten s** po "elycie" musieli posprzątać .... :cry:

Brawo WY!

Proszę nie używać wulgaryzmów w swoich komentarzach - MODERATOR R24
Zgłoś administratorowi
Gustaw
+30 # Gustaw 2018-03-12 17:05
Brawo! Można by takie koncerty organizować częściej.
Zgłoś administratorowi
alkoholik
+32 # alkoholik 2018-03-12 18:52
Czemu ja się zawsze o takich imprezach dowiaduje po czasie? Nie można napisac hasła na BIP przed imprezą? Chętnie też rzucilbym boś na ścianę...
Zgłoś administratorowi
Gustaw
+24 # Gustaw 2018-03-12 20:39
# alkoholik - Ty tak ciągle na "ssaniu"?- Wciąż tylko piszesz o jednym...
Zgłoś administratorowi
alkoholik
+24 # alkoholik 2018-03-13 05:03
O przepraszam. Chciałem tylko kulturalnie potańczyć.
Zgłoś administratorowi
OPTYK
+36 # OPTYK 2018-03-13 10:11
A może na gaśnicy po latać, bo i takie konkurencje w grę wchodziły tańce i pawie to normalne
Zgłoś administratorowi
Reskowianka123
-40 # Reskowianka123 2018-03-13 13:23
Wydaje mi się, ze to co robią urzędnicy po pracy to ich prywatna sprawa, ale widać naszemu społeczeństwu przeszkadza wszystko. Panie Dopierdatorze to co Pan robi po pracy (o ile takowa jest) to Pana prywatna sprawa, tak samo prywatna sprawa naszych urzędników. Skoro Panu to tak przeszkadza, to możne sam Pan zrobiłby coś dla gminy :)
Zgłoś administratorowi
Dopierdator
+32 # Dopierdator 2018-03-13 13:53
Droga Pani! Oczywiście, że to ich prywatna sprawa. Gdyby tylko poszli do lokalu a nie do remizy. Muza tłukła na całej ulicy, teraz na trzeźwo pozostał wstyd? Bo kac pewnie dawno już minął :P

PS Pracuję, też jestem urzędnikiem.
Zgłoś administratorowi
Zażenowana mieszkanka Reska
+34 # Zażenowana mieszkanka Reska 2018-03-13 14:58
Wstyd dla mieszkańców całej gminy tacy urzędnicy. Reskowianko- tak to ich prywatna sprawa, ale skoro niczego winni strażacy mają sprzątać burdel po nich to coś nie halo?????
Zgłoś administratorowi
kogutek
+32 # kogutek 2018-03-13 16:25
# Reskowianka123 - Głupoty piszesz. Urzędnika powinna cechować m.in. nieposzlakowana opinia, zaś do jego obowiązków należy również ZACHOWANIE SIĘ Z GODNOŚCIĄ W MIEJSCU PRACY I POZA NIM.
Sprawdź do przestrzegania jakich regulaminów i kodeksów zobowiązany jest urzędnik (również samorządowy)!
Zgłoś administratorowi
elyta
+19 # elyta 2018-03-13 18:53
...człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka najczęściej nigdy.

Myślę, że przaśność, chłopskość naszych samorządowców jest dość trwałym i istotnym elementem ich osobowości...
Zgłoś administratorowi
Dopierdator
+33 # Dopierdator 2018-03-13 20:43
A ja myślę, że po prostu się nie nadają .... Wiadomym jest przecież, że samorządowiec na poziomie nie uczestniczył w takiej "pochlewajce" w remizie i jak to mówią: "w każdym stadzie zdarzają się czarne owce" :o :o coś pokręciłem, w reskowskim samorządzie raczej ta wersja: "w czarnym stadzie są białe owce" i w nich cała nadzieja :lol:
Zgłoś administratorowi
Lucek
-23 # Lucek 2018-03-16 18:10
A mnie wydaje że sami nie potraficie się bawić i przemawia przez was zazdrość Nie ważne kto by to był i tak będziecie im zazdrościć
Zgłoś administratorowi
Robi
+20 # Robi 2018-03-17 07:52
Zabawa było ok każdemu się należy. Bałagan zrobili mogli po sobie posprzątać. A nie ZMUSZAĆ! strażaków do babrania się w czyjś wymiocinach. Ubrania służbowe także powinni im wyprać. Wstyd i żenada panie S. Czas wyciągnąć odpowiednie wnioski Panie burmistrzu...
Zgłoś administratorowi
Kibol
-11 # Kibol 2018-03-21 13:26
Co macie tych strażaków za takie niewiniątka pokrzywdzone tym że sprzątać mają. Ich remiza, zgodzili się na imprezę tych osób więc liczyli się z syfem. Sami tacy święci nie są, jak długowłose bląd osoby jeżdżą pewnie nielegalnie na akcje to cisza, a tu taka afera.
Zgłoś administratorowi
Remik
+9 # Remik 2018-03-23 10:58
Ta sami się zgodzili g...o mieli do gadania. Pan S kazał i sam brał udział w imprezie wielki naczelnik strazy...
Zgłoś administratorowi
Blondyna
+5 # Blondyna 2018-03-24 21:11
No to „ Kibol „ dałeś popis po całości , zajmij się sobą i żeby ci Kontrola czasami niespodziewanie nie przyszła . P.S mało wiesz a dużo gadasz ;*
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.