Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Pan Marek Wierzbowski, radny rady miejskiej w Resku zrezygnował ze swojej funkcji. Podobną decyzję podjęła p. Ilona Wierzbowska, sołtys Przemysławia.

Jak nas poinformował p. Marek Wierzbowski nie widzi sensu dalszej współpacy z obecnym samorządem w Resku.

- Jesteśmy pozostawieni sami sobie w Przemysławiu, nie byłem tylko radnym, ale ja i moja rodzina tutaj żyjemy. Cały skład rady, łącznie z burmistrzem są głusi na nasze sygnały. My tutaj nie mamy żadnego wsparcia, chociażby w ostatniej sprawie związanej z biogazownią - powiedział Marek Wierzbowski.

Z podobnych powodów, rezygnację z funkcji sołtysa złożyła p. Ilona Wierzbowska.

Rada miejska w Resku w najblizszym czasie będzie działała w 13 osobowym składzie, rok temu ze swojego mandatu zrezygnował Dariusz Możejko. Ze względu na brak kandydatur, nie przeprowadzono wyborów uzupełniających.

Poniżej zdjęcia z uroczystego otwarcia świetlicy w Przemysławiu.

fot. Otwarcie świetlicy w Przemysławiu, przecięcie wstęgi przez p. Ilonę Wierzbowską

fot. Pan Marek Wierzbowski podczas otwarcia świetlicy w Przemysławiu

Resko24.pl

Komentarze  

Arkadiusz.
+29 # Arkadiusz. 2018-03-13 19:14
Brawo - zdecydowane stanowisko! Oby tylko nikt na krótko przed wyborami nie chciał wykorzystac sytuacji.
Zgłoś administratorowi
Dopierdator
+24 # Dopierdator 2018-03-13 20:24
Panie Marku, nie jestem Pana fanem, ale jeżeli ta forma protestu (rozumiem, że chciał Pan w ten sposób zaprotestować) jest prawdziwa - to szczerze GRATULUJĘ postawy! :lol: :lol: :lol:
Zgłoś administratorowi
Bogdan
+7 # Bogdan 2018-03-14 05:41
Marek w tej Gminie niema gdzie puknąc niemam nic przeciwko Burmistrzowi ale poniżej jest totalna pustka, trzeba nowej władzy bo ta już jest wyeksploatowana troche świeżości nie zaszkodzi.Pozdrawiam Ciebie i Małżonke dużo zrobiliście Razem za to wam chwała
Zgłoś administratorowi
Klaudia
-56 # Klaudia 2018-03-14 11:21
Takiego radnego jak Pan Marek i takiego sołtysa jak Pani Ilona w tej gminie już nie będzie. To ludzie którzy najpierw myślą innych A na końcu o sobie.
Zgłoś administratorowi
elyta
+5 # elyta 2018-03-14 11:31
Puknąc poniżej burmistrza? Ja tam wolę puknąc w domu.
Zgłoś administratorowi
Aron
-37 # Aron 2018-03-14 14:53
Słuszna decyzja, uważam że lepszych Radnych od Marka i Ilony nie będzie. Takie czasy nastały aktywność jest na nie a bierność na tak. Lepiej siedzieć nic nie robić i głosować jak Burmistrz.
Zgłoś administratorowi
Grzybiarze40
+12 # Grzybiarze40 2018-03-14 20:02
Pomagałeś władzy Reskiej z każdej strony,byłeś ich ulubieńcem, bo tak należało uważać twoją wspaniałomyślność ,która utwierdzała ,że wszystko robisz dla mieszkańców i tej władzy.Ale niestety, władza czuwała i twojej osoby wśród przyjaciół do lampki nie potrzebowała. Przestrzegali Ciebie, że jak przyjdzie kogoś poświecić w nie wygodnej sprawie to będziesz ty.I co mieliśmy rację. Dobrze ,że te zdjęcia ujrzały światło, to Reskowianie zobaczyli co mogło czekać ich jak, by norki wybudowali za Smólskiem. DZIĘKUJEMY ŻE MOGŁEŚ BYĆ Jak cię spotkam to chcę się jeszcze zapytać. Powodzenia dla Ciebie i Ilonki.
Zgłoś administratorowi
Przemysławiec
+97 # Przemysławiec 2018-03-15 08:07
... mnie dawali mandat 400 złotych i 6 pkt. karnych lecz powiedziałem rezygnuje
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz.
+91 # Arkadiusz. 2018-03-15 08:14
... a mógł zrezygnować tylko z diety :sad:
Zgłoś administratorowi
Bogdan
+64 # Bogdan 2018-03-15 08:17
... to taki element kampanii wyborczej, odcinam się od starego .... i zaczynam nowe :P
Zgłoś administratorowi
abel
-36 # abel 2018-03-15 19:49
BRAWO MAREK i ILONA BARDZO DOBRA REAKCJA NA" UKŁADY I UKŁADZIKI "RESKIEJ GMINY TRZYMAC SIĘ JAK NAJDALEJ OD OPALONEGO PANA BO SMRÓD DOPIERO BĘDZIE
Zgłoś administratorowi
Szczepan
-42 # Szczepan 2018-03-15 20:35
Bardzo dobra decyzja najlepszy protest przeciwko układom pana burmistrza. Szkoda tylko że trzeba się posuwać do składania rezygnacji z zajmowanych stanowisk . Jak widać ludzi ( Marek i Ilona ) chcących zdziałać coś dla innych mieszkańców nie szanuje się w gminie resko . Czy w gminie ktoś zaprotestował przeciw rezygnacji - oczywiście że nie bo lepiej się pozbyć (niewygodnych ) i udawać że wszystko ok.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.