Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W najbliższy weekend 17-18 marca odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Reska pod hasłem ‘’ Gramy dla Michalinki - wygrać z białaczką’’.

W czasie turnieju , w sobotę i niedzielę będziemy zbierać środki finansowe na wsparcie chorej na białaczkę Michalinki Skrzypy – uczennicy Szkoły Podstawowej w Resku.

W czasie zawodów będą odbywały się licytacje, działać będzie kawiarenka, z których dochody w całości będą przeznaczone na leczenie Michalinki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania oraz wsparcia finansowego szczytnej idei naszego turnieju.

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.