Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Kamil Stoch zdobył najwięcej punktów i skoczył najdalej w serii próbnej przed drużynowym konkursem turnieju Raw Air w Vikersund. Na pewno nie bez znaczenia był doping kibiców z Reska, którzy uczestniczyli w tym wspaniałym widowisku i reprezentowali nasze miasteczko.

Kamil Stoch wystartował z ósmej belki. Wylądował na 236. metrze i objął prowadzenie. Lider klasyfikacji generalnej turnieju Raw Air pozostał na czele do końca. Triumfował z dorobkiem 141,3 punktu. Robert Johansson uplasował się na czwartej pozycji. Drugie miejsce zajął Tande, a trzecie - Kraft.

Drużynowo najlepsi okazali się Norwegowie (487 "oczek"). Polacy uplasowali się na drugiej pozycji (436,7). Trzecią lokatę zajęli Słoweńcy (421).

Podczas zawodów w Vikersund mieliśmy mocną reprezentację z Reska. Zdjęcia mówią same za siebie.

Resko24.pl

Komentarze  

Lolo
-11 # Lolo 2018-03-19 12:45
Ale obciach pisac po flagach... Kogo to interesuje z jakiej dziury kibic przyjechal?
Zgłoś administratorowi
KIBIC
+2 # KIBIC 2018-03-19 17:29
ty lolo. !!!! REKSIU MAŁY!!!! O DZIURACH TO MOŻESZ PISAĆ W TWOIM MÓZGU ZAZDROŚC CIĘ ZJADA ŻE CIEBIE TAM NIE BYŁO,A RESKO NIE JEST ŻADNĄ DZIURĄ TYLKO ŁADNYM MIASTECZKIEM PODZIWIANYM PRZEZ SETKI LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE, ROZUMIESZ DZIURO MÓZGOWA DO CIEBIE LOLO.!!!!!
Zgłoś administratorowi
apacz
+3 # apacz 2018-03-19 20:39
"Obowiązująca flaga Rzeczypospolitej Polskiej jest prostokątem o proporcjach 5:8 podzielonym na dwa poziome pasy: biały (u góry) i czerwony."
(źródło Wikipedia).
Tutaj mamy 2x0.7m - także to flaga nie jest drogi Lolo
Zgłoś administratorowi
endi
+3 # endi 2018-03-20 16:21
Po tym wydarzeniu Resko będzie długo na ustach całego świata
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.