Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W całym weekendowym turnieju to nie wyniki sportowe były jednak najważniejsze. Cały nasz turniej miał bowiem charakter charytatywny, ponieważ w trakcie jego trwania zbieraliśmy środki finansowe na leczenie i rehabilitację naszej małej 7 – letniej koleżanki Michalinki, która od sierpnia zmaga się z ciężką chorobą.

Dzięki wspaniałym licytacjom i hojności naszych kibiców zebraliśmy bardzo wysoką kwotę - 12.810,42 zł, która zostanie przekazana rodzicom Michalinki. Najcenniejszymi gadżetami w czasie licytacji okazały się: piłki z autografami piłkarzy Pogoni Szczecin, koszulki piłkarzy tego klubu oraz buty sportowe podarowane przez zawodnika drużyny piłkarskiej angielskiej Premier League.

Nie możemy również nie podziękować rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta oraz uczniom i pracownikom Zespołu Szkół w Resku, którzy pracowali w kawiarence. Również cały dochód z kawiarenki został przekazany na charytatywny cel naszej sportowej imprezy. W zbiórkę środków finansowych włączyli się również juniorzy Mewy Resko oraz zawodnicy Jastrzębia Łosośnica, którym za okazane serce serdecznie dziękujemy.

 

Jeszcze raz z serca dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca, brali udział w licytacjach, wrzucali pieniążki do puszek, przekazywali środki finansowe w formie darowizny itp. Niestety stan zdrowia Michalinki nie pozwolił jej uczestniczyć w turnieju, ale w imieniu rodziny wystąpił dziadek dziewczynki, który z ogromnym wzruszeniem wręczał nagrody wszystkim zawodnikom niedzielnego turnieju.

W szczególności dziękujemy sponsorom:

1. Urząd Miejski w Resku (gadżety na licytację)

2. Nadleśnictwo Resko

3. Wodociągi i Kanalizacje sp. z o o. Resko

4. Bank Spółdzielczy Gryfice

5. Auto GAMA Resko Marcin Bakunowski

6. "Anna-Pal" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Anna Orłowska

7. Krewetki

8. Studio Dao Renata Ostrowska

9. Cestra M. Strojna Sp. J.

10. Niedźwiedź Tomasz. Usługi geodezyjne

11. ADMINISTRATOR sp. z o o.

12. FHU BARTEK Mariusz Marynowski

13. Marcin Szyntor PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOR MAR

14. Restauracja Mozaika Resko

15. Dorota Łachmanowicz Salon Fryzjerski

16. Małgorzata Jędrzejewska-Seredyńska "MAGGIE'S"

17. Zespół Szkół w Resku

18. Produkcja-Handel "Gama" S.C. B. Jeż O. Jeż

19. Magnum s.c. PPHU. Sklep wielobranżowy. Jeż O.A.

20. Dom Pomocy Społecznej w Resku (rękodzieło wykonane przez podopiecznych DPS w Resku przeznaczone na licytację)

21. EPAKA RESKO

22. FU Kajnet Justyna Grankowska

23. „NWAJ” Natalia i Janusz Różyccy

24. PHARMACOPOLA sp. z o.o.

25. Alicja Zielińska

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.