Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

STAROGARD. Wczoraj informowaliśmy o porzuconych w pasie drogi Starogard - Krosino opadach zwierzęcych. Dzisiaj zostały zabrane do utylizacji.

Po sygnale od mieszkańca Starogardu wystosowaliśmy pismo do zarządcy drogi. Otrzymaliśmy odpowiedź z Zarządu Dróg Powiatowych w Łobzie.

- O sprawie dowiedzieliśmy się dzisiaj rano (...).Sprawa została zgłoszona telefonicznie na policję, zostanie wysłane również oficjalne pismo o wykrycie sprawcy, odpady zostały uprzątnięte i są przygotowane do odbioru dla firmy utylizacyjnej - poinformowała nas Małgorzata Kamińska z ZDP Łobez.

Wczoraj mieszkaniec Starogardu był na spacerze z psem i zauważył porozrzucane odpady zwierzęce przy drodze Starogard - Krosino.

 

- Tam jest głowa, są wnętrzności i inne odpady zwierzęce. Część jest w reklamówkach, inne odpady są już porozciągane wokół tego miejsca, pewnie przez psy. Widok jest odrażający, nawet nie wiemy skąd pochodzą i kto je tutaj przywiózł (...). Więcej w artykule: STAROGARD - KROSINO. Resztki zwierząt leżą tuż przy drodze, nikt nie reaguje - sygnalizują mieszkańcy.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.