Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Na początku kwietnia opublikowaliśmy artykuł dotyczący dzikiego wysypiska na ul. Leśnej w Resku. Poprosiliśmy o stanowisko Urzędu Miejskiego w Resku.

Temat śmieci powraca na wiosnę, o dzikich wysypiskach oraz zdewastowanej przez człowieka przyrodzie pisaliśmy już wielokrotnie. Kilkakrotnie pisaliśmy również o śmieciach na ul. Leśnej.

Więcej informacji w artykule: Problem dzikich wysypisk bardzo aktualny, zwłaszcza wiosną!

Dzisiaj, 17 kwietnia otrzymaliśmy odpowiedź:

Dotyczy ulicy Leśnej: na działce będącej własnością Gminy, odpady zostały uprzątnięte, natomiast wobec 2 właścicieli działek zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji nakazującej posiadaczowi odpadów usunięcie odpadów z miejsca nieprzeznaczonego do ich składowania lub magazynowania.

Danuta Mielcarek - sekretarz gminy Resko

 

Niestety zabrakło informacji, czy urzędnicy planują, lub prowadzą jakieś działania prewencyjne, na jakim etapie jest to postępowanie administracyjne.

Jeżeli nawet śmieci zostaną uprzątnięte, jak szybko pojawią się kolejne?

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.