Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W sobotę, 14 kwietnia na hali sportowej przy Zespole Szkół w Resku odbył się XI Memoriał im. Jana Olszewskiego, który był okazją do sportowych zmagań siatkarek i siatkarzy z : Gryfic, Koszalina, Gościna, Rymania, Szczecinka i Poznania oraz Reska.

Tradycyjnie część oficjalną rozpoczął pan Jan Michalczyszyn, który powitał serdecznie uczestników memoriału i rodzinę Jana Olszewskiego: żonę Władysławę oraz syna Wojciecha. Następnie Starosta Powiatu Łobeskiego pan Paweł Marek życzył uczestnikom udanej sportowej rywalizacji. Do życzeń przyłączyła się także przewodnicząca Rady Miejskiej w Resku pani Renata Kulig, która przypomniała także sylwetkę Jana Olszewskiego.

Po zapoznaniu z systemem gier zawodnicy rozpoczęli sportowe zmagania, którym towarzyszył doping zgromadzonych na hali fanów siatkówki. Około godziny 16.30 rozegrane zostały mecze finałowe, które wyłoniły zwycięzców. Klasyfikacja XI Memoriału Jana Olszewskiego przedstawia się następująco:

Kobiety:
I miejsce - Koszalin
II miejsce - Resko
III miejsce - Szczecinek
IV miejsce - Gryfice
V miejsce – Poznań
VI miejsce – powiat kołobrzeski

 

Mężczyźni:
I miejsce - Gryfice
II miejsce - Rymań
III miejsce - Gościno
IV miejsce - Resko

Po zakończeniu rywalizacji przyszła kolej na miłą chwilę wręczenia pucharów i dyplomów oraz wyróżnienie najlepszych zawodników.
Po wspólnym pamiątkowym zdjęciu zawodnicy udali się na poczęstunek.

XI Memoriał Jana Olszewskiego, jak wszystkie poprzednie, nie odbyłby się bez wiernych siatkarzom fanów i sponsorów - przyjaciół. Dziękujemy serdecznie firmom i osobom prywatnym za wsparcie finansowe naszej sportowej działalności. W szczególności podziękowania kierujemy do:
p. Władysławy Olszewskiej, Starosty Powiatu Łobeskiego, Burmistrza Reska, Koła Łowieckiego„Żubr” Szczecin, Wodociągów i Kanalizacji Resko, Banku Spółdzielczego z Gryfic oddział Resko, „Kajnet” Resko, Zakładu Usług Budowlanych i Komunalnych z Reska, firmie „ Dunpol” Ryszarda Pękali, Nadleśnictwa z Reska, Małgorzacie i Krzysztofowi Trybuchowskim, Piotrowi Rewuckiemu, Oktawiuszowi Jeżowi, Dariuszowi Siemaszowi i Jolancie Furman.
Do miłego zobaczenia na kolejnym memoriale.

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.