Drgnęło w sprawie śmieci na ul. Leśnej. Jak sygnalizują Czytelnicy uprzątnięto część zalegających śmieci, jednak nikt ich nie wywiózł.

Wielokrotnie powracaliśmy do tematu dzikiego wysypiska na ul. Leśnej, w ostatnich dniach prowadzono w tym miejscu prace porządkowe. Ta informacja na pewno cieszy, drobne śmieci spakowano w worki, większe ułożono na kupkach.

Śmieci nie zostały jednak od razu wywiezione, dzisiaj można już na nowo sprzątać. Większość worków została rozerwana a śmieci porozwlekane. Kto i czego tam szukał?

Jedno jest pewne, osoba, lub osoby które to zrobiły wykazały się głupotą przekraczającą wszelkie granice.

 

Resko24.pl, fot. Czytelnik

Komentarze  

Adam2312
0 # Adam2312 2018-04-30 10:39
Równie dobrze mogła to zrobic jakaś zwierzyna. ;-)
Zgłoś administratorowi
Mucha nie siada
+1 # Mucha nie siada 2018-04-30 20:53
Zwierzęta nie przenoszą nierozerwanych worków... Teraz czekamy na posprzątanie innych gminnych oczek w głowie.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.