W związku ze zbliżającymi się "Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka" informujemy, że w dn. 06.05.2018 r. ul. Rynek będzie zamknięta.

Ze względów bezpieczeństwa uczestników imprezy, już od godz. 7.00 wjazd w ul. Rynek będzie zablokowany. Prosimy kierowców o przeparkowanie aut zaparkowanych wokół rynku miejskiego, na czas obhodów "Dnia Strażaka".

Jak nas poinformowano, w niedzielę, wokół rynku będą parkowały pojazdy straży pożarnej z jednostek całego powiatu łobeskiego. Więcej informcji o obchodach "Dnia Strażaka" w Resku

W imieniu Organizatorów przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.