Nie musisz być wielki aby zacząć,
ale musisz zacząć, aby być wielkim

11 maja 2018 Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Resku było organizatorem II Powiatowych Potyczek Przedszkolaków. Do hali sportowej przy Zespole Szkół w Resku przybyły drużyny przedszkolaków z Łobza, Starogardu oraz Reska, aby wziąć udział w zmaganiach sportowych i godnie reprezentować swoją placówkę.

Swoją obecnością zaszczycili nas również zaproszeni goście oraz sponsorzy. Po uroczystej prezentacji drużyn i wprowadzeniu symbolu igrzysk olimpijskich przez radę rodziców, drużyny oraz sędziowie złożyli ślubowania. Przedszkolaki obiecując respektować zasady obowiązujące w sporcie, a skład sędziowski całkowitą bezstronność i respektowanie obowiązujących reguł dla dobrego imienia sportu. Konkurencje poprowadził Pan Jan Michalczyszyn, który podzielił przedszkolaki na trzy grupy wiekowe i dopasował dla nich konkurencje sportowe.

 

W przerwach zawodów występował zespół gimnastyczny pod opieką Pani Agnieszki Kmieć. Najstarsze przedszkolaki walczyły o puchar dla swojej placówki i nagrody rzeczowe. Pierwsze miejsce zajęło przedszkole z Łobza z grupy Pszczółek. Drugie i trzecie miejsce przedszkolaki z Reska z grup Króliczki i Tygryski. Puchar również zdobyły „Smerfy” ze Starogardu zajmując czwarte miejsce. Wszyscy uczestnicy potyczek otrzymali medale i pudła z niespodziankami.

Podziękowaniami i parasolami na każdą pogodę zostali uhonorowani sponsorzy. To do Nich kierujemy ogromne podziękowania za pomoc rzeczową i finansową oraz bogate serce. Dzięki Wam po raz kolejny mogła się odbyć nasza sportowa impreza.

Wszyscy byli zgodni, co do tego, że zabawa była rewelacyjna.
Uczestnikom II Powiatowych Potyczek Przedszkolaków serdecznie gratulujemy świetnych wyników i wspaniałej sportowej postawy.

Zapraszamy serdecznie za rok !!!
Iwona Danielczyk

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x