W dniu 21 maja 2018 r. przed siedzibą Starostwa Powiatowego w Łobzie przy ul. Konopnickiej 41 odbyło się przyjęcie nowego busa dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Odbioru nowego OPLA VIVARO KOMBI dokonali Pan Paweł Marek- Starosta Łobeski i Pan Jarosław Żuk – Członek Zarządu Powiatu.

Bus 9-osobowy przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych został zakupiony przez Powiat Łobeski w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III i będzie służył mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Resku.

Na zakup samochodu udało się pozyskać środki finansowe z PFRON w wysokości 80.000 zł. Całkowity koszt wyniósł – 146.923,00 (66.923,00 – środki z budżetu powiatu łobeskiego).

 

Resko24.pl/fot. Powiatlobeski.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.