Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Kiedy się śmieje dziecko śmieje się cały świat i dlatego Placówka Wsparcia Dziennego zorganizowała dla swoich Wychowanków i ich Rodzin " Piknik rodzinny pod chmurką", który odbył się 05.06.2018r. w siedzibie OSP Resko.

Dzięki pięknej pogodzie dzieci i rodzice mogli uczcić ten wyjątkowy dzień wspólnym biesiadowaniem przy stole i ognisku, występami dzieci, fotobudką oraz tuning-em aut co sprawiło wszystkim największą frajdę. Zadowolenie uczestników było tak ogromne, że nasi podopieczni nie chcieli wracać do domów.

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc: OSP Resko, Pani Danucie Mielcarek, firmie " Szogun" Mariusz Dutka oraz firmie MKKM Maciej Kała Marcin Kowalczyk S. C. ponieważ " Bezinteresowna pomoc otrzymana z ręki nieznanej osoby nabiera podwójnej mocy.."

Placówka Wsparcia Dziennego

Resko24.pl/OPS Resko

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.