Sołectwo Dorowo przygotowało niespodziankę z okazji dnia dziecka. Pomogli strażacy i policjanci.

W piątek (01.06) dzieci z Dorowa i okolic mogły skorzystać z wielu niespodzianek, jakie dla nich przygotowano. Ustawiono dmuchaną zjeżdżalnię, częstowano popcornem i cukrową watą. Był grill, ciasto i napoje. Do organizacji tej imprezy przyłączyli się druhowie z OSP Resko oraz policjanci. 

Strażacy ustawili kurtynę wodną, która doskonale się sprawdzała podczas upalnego dnia, policjanci oznakowywali rowery. Podczas festynu można było dokładnie zapoznać się ze sprzętem strażackim oraz przejechać się policyjnym radiowozem i bojowym wozem strażackim.

Rozegrano mecz piłki siatkowej "Strażacy" kontra "Mieszkańcy Dorowa". Mecz zakończył się zwycięstwem strażaków.

Resko24.pl/Sołectwo Dorowo

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.