Już wieloletnią tradycją stało się organizowanie ,, Dnia Matki i Ojca” przez Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Resku.

29.05.2018 r w sali widowiskowej Centrum Kultury przewodnicząca Koła p. Ludmiła Porębska przywitała przybyłych na uroczystość gości. Oprócz zaproszonych członków KERiI na wspólne świętowanie zaproszenie przyjęli:

- p. Renata Kulik przewodnicząca Rady Miejskiej
- p. Arkadiusz Czerwiński burmistrz
- p. Ryszarda Podsadna wice przewodnicząca ARKI
- p. Janina Wnuczyńska ( ZUBiK)
- p. Józef Leśniak- Radny Powiatu
- p. Andrzej Gradus -Radny Powiatu
oraz p. Jolanta Furman dyrektor Centrum Kultury

Część artystyczna rozpoczęła się zabawnym i wzruszającym przedstawieniem w wykonaniu dzieci i młodzieży z Koła Teatralnego przygotowanym przez instruktor p. Sylwię Grabowską .Następnie nastrojowe pieśni wykonał działający przy Centrum Kultury chór pod kierunkiem p. Cecylii Degler.

Piękne życzenia dla wszystkich mam i ojców złożyli kolejno:

- przewodnicząca Rady Miejskiej p. Renata Kulik
- burmistrz p. Arkadiusz Czerwiński
- wice-przewodnicząca Stowarzyszenia ,,ARKA” p. Ryszarda Podsadna

Symboliczne wiązanki kwiatów w tym roku otrzymali p.Ewa Kopka
i p. Jarosław Szymankowski. Do życzeń dołączył się ksiądz Dariusz Pauk, który zaśpiewał pieśni o matce. Przepyszne potrawy i ciasta przygotowały panie z Koła Emerytów a do wspólnej zabawy, skocznie grając, zapraszał zespół p. Mańkowskich.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.