Nadleśnictwo Resko zaprasza młodzież do wzięcia udziału w pierwszej edycji nowego konkursu filmowego.

Nadleśnictwo Resko ogłasza Konkurs Filmowy pt. "Las wokół nas" skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych usytuowanych w zasięgu granic administracyjnych nadleśnictwa.

Celem konkursu jest m.in. zachęcenie młodzieży do bliższego poznania terenów wokół miejscowości, w których mieszkają. Organizator oczekuje filmów, które będą przedstawiać zwłaszcza walory przyrodnicze, kulturowe i turystyczne lasów na terenie Nadleśnictwa Resko. Konkurs trwa do 31 października 2018 roku.

Autorzy zwycięskiego filmu otrzymają dofinansowanie wycieczki do wybranego miejsca związanego z edukacją przyrodniczo-leśną.

Szczegóły przyznawania nagród oraz zasady uczestnictwa zamieszczono w regulaminie konkursu.

Zapraszamy do udziału!

Resko24.pl/Nadleśnictwo Resko, fot. Henryk Janowski

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.