W połowie lutego b.r. nasza redakcja rozpoczęła badanie przedwyborcze. Jesienią w całym kraju odbędą się wybory samorządowe.

W tym roku udamy się do urn wyborczych, aby oddać swoje głosy w wyborach samorządowych. Wedle wytycznych Państwowej Komisji Wyborczej tegoroczne wybory powinny odbyć się w dzień wolny od pracy w terminie pomiędzy 17 października a 9 listopada br. Oznacza to, że wybory będą mogły odbyć się w jednym z 3 terminów: 21 października, 28 października lub 4 listopada. Dokładny termin wyborów poznamy między 16 lipca 16 sierpnia br.

Poprosiliśmy naszych Czytelników o wyrażenie swojej opinii oraz zaproponowanie swoich kandydatur do władz samorządowych gminy Resko. Nasza sonda nadal tętni życiem, a sytuacja zmienia się dość dynamicznie. Pojawiła się też nowa kandydatura na radnego.

Zapraszamy do badania! Zgłoś swojego kandydata 

Propozycje swoich kandydatów można przesyłać bezpośrednio na naszą redakcyjną skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub za pomocą formularza w zakładce: KONTAKT. Można kontaktować się również poprzez nasz profil: https://www.facebook.com/resko24

Zapraszamy do głosowania: GŁOSUJ

Poniżej prezentujemy najświeższe wyniki naszego badania:

Radni sonda czerwiec

Resko24.pl

 

 

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x