Pin It

Minął niecały tydzień od oficjalnego otwarcia placu zabaw i już pojawiły się kolejne usterki. Tym razem wynikające z normalnego użytkowania.

Mowa o metalowych przęsłach ogrodzeniowych, ich ażurowa konstrukcja nie wytrzymuje uderzeń piłki. Jedno z przęseł już jest całkowicie przewrócone, z metalowego elementu wystają ostre pręty. Nie trudno sobie wyobrazić co się może stać, jeżeli któreś z dzieci wpadnie na uszkodzone przęsło. Tym bardziej, że obecnie dzieci robią sobie skrót i przechodzą tuż obok uszkodzonego przęsła.

Ogrodzenie sprawia wrażenie bardzo delikatnego, nawet po naprawie może okazać się, że kolejne przęsła również nie wytrzymają. Plac zabaw cieszy się dużą popularnością, zainstalowane śmietniki też nie wytrzymują obciążenia.

Apelujemy o ostrożność, zwłaszcza do rodziców, aby zwróciły uwagę na swoje pociechy. Usterki na pewno wymagają pilnej naprawy i poprawek konstrukcyjnych!

Sygnał o usterkach otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę.

Resko24.pl

Komentarze  

M
+9 # M 2018-07-09 09:42
Skoro śmietniki nie wytrzymują to może segregacja pod okiem rodziców a sytuacja z orlika nic nie nauczyła znowu śmietniki kopiuj wklej.Z drugiej strony może nareszcie ktoś zrozumiał co znaczy prawdziwy plac zabaw i wykorzystamy budżet obywatelski na podobny projekt albo uzupełnienie starych o ogrodzenia i bezpieczną nawierzchnię.
Zgłoś administratorowi
kinia
+2 # kinia 2018-07-15 17:20
Bubel. Ogrodzenie zapięli na trytki :lol: syf, kosze nad bramkami trzymaja sie na dwie śrubki. Powyginane obrecze do kosza. Jak ktoremus dziecku spadnie kosz siatkowki na glowe bedzie tragedia. przestalam prowadzac tam dziecko. jest niebezpiecznie
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x