Magiczny Slupek 01Od dłuższego czasu na ul. Jedności Narodowej zmagamy się z drogowym utrudnieniem. W osi jezdni zapadła się droga.

Prawdopodobnie to awaria infrastruktury kanalizacyjnej spowodowała wspomniane utrudnienie. Na wysokości skrzyżowania z ul. Długą i ul. Rynek, ustawiono słupek który ostrzega kierowców o istniejącym niebezpieczeństwie na drodze. Brawo! 

Ten słupek jest chyba magiczny, początkowo sobie tkwił, tkwił i tkwił, aż w końcu zniknął. Wydawało się, że już wszystko jest naprawione, nawet w tym miejscu popryskano jakąś smolistą zawiesiną. Po tych zabiegach wspomniany słupek, nagle powrócił na swoje miejsce i nadal tkwi, utrudniając swobodny przejazd.

Zarządcą drogi jest Zarząd Dróg Powiatowych w Łobzie, natomiast za infrastrukturę kanalizacyjną odpowiada WiK Resko. Może warto opracować wspólny plan, który zapewni bezpieczny przejazd na tym odcinku drogi?

Póki co, apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i bezkolizyjne omijanie "magicznego słupka".

I znowu pogodnie 🌞🌞🌞 PS Upierdliwy słupek na Jedności Narodowej już wrósł w asfalt.... Reakcja Zarządu Dróg Powiatowych w Łobzie "błyskawiczna" 👎

Opublikowany przez Resko24.pl - Niezależny portal informacyjny Piątek, 20 lipca 2018

Resko24.pl

Komentarze  

M
+2 # M 2018-07-25 13:41
Miejsca jest ful może zbudować rondo!!!!!!!!!
Zgłoś administratorowi
dyletant
+2 # dyletant 2018-07-26 20:50
Nie wiem czy innymi studzienkami się ktoś przyglądał, ale wśród tych na trasie niedawno remontowanej drogi wojewódzkiej w Resku zaledwie kilka jeszcze się nie zapadło.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.