Pin It

Magiczny Slupek 01Od dłuższego czasu na ul. Jedności Narodowej zmagamy się z drogowym utrudnieniem. W osi jezdni zapadła się droga.

Prawdopodobnie to awaria infrastruktury kanalizacyjnej spowodowała wspomniane utrudnienie. Na wysokości skrzyżowania z ul. Długą i ul. Rynek, ustawiono słupek który ostrzega kierowców o istniejącym niebezpieczeństwie na drodze. Brawo! 

Ten słupek jest chyba magiczny, początkowo sobie tkwił, tkwił i tkwił, aż w końcu zniknął. Wydawało się, że już wszystko jest naprawione, nawet w tym miejscu popryskano jakąś smolistą zawiesiną. Po tych zabiegach wspomniany słupek, nagle powrócił na swoje miejsce i nadal tkwi, utrudniając swobodny przejazd.

Zarządcą drogi jest Zarząd Dróg Powiatowych w Łobzie, natomiast za infrastrukturę kanalizacyjną odpowiada WiK Resko. Może warto opracować wspólny plan, który zapewni bezpieczny przejazd na tym odcinku drogi?

Póki co, apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i bezkolizyjne omijanie "magicznego słupka".

I znowu pogodnie 🌞🌞🌞 PS Upierdliwy słupek na Jedności Narodowej już wrósł w asfalt.... Reakcja Zarządu Dróg Powiatowych w Łobzie "błyskawiczna" 👎

Opublikowany przez Resko24.pl - Niezależny portal informacyjny Piątek, 20 lipca 2018

Resko24.pl

Komentarze  

M
+2 # M 2018-07-25 13:41
Miejsca jest ful może zbudować rondo!!!!!!!!!
Zgłoś administratorowi
dyletant
+2 # dyletant 2018-07-26 20:50
Nie wiem czy innymi studzienkami się ktoś przyglądał, ale wśród tych na trasie niedawno remontowanej drogi wojewódzkiej w Resku zaledwie kilka jeszcze się nie zapadło.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x