Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie, Burmistrz Reska, Zespół Szkół w Resku, Centrum Kultury w Resku zapraszają do udziału w wakacyjnym spotkaniu z poezją: „Resko - moje miasto, moja miłość”.

Zachęcamy do próbowania swoich sił w tworzeniu wierszy osnutych na historii i dniu dzisiejszym naszego pięknego miasta. 

We współpracy ze Związkiem Literatów Polskich Oddział w Szczecinie  przewidujemy cykl imprez promujących autorów i ich twórczość w ramach „Reskiej Wiosny Poezji”:

  • wodowanie poetyckich statków na Redze;
  • etiudy filmowe do wierszy;
  • wyświetlanie utworów na murach ratusza oraz ich recytacja.


Czekamy na Państwa utwory pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 września 2018 r.

Poprzez swój udział uczestnik akceptuje niniejszy regulamin. Administratorem danych osobowych jest Organizator.

Dane osobowe uczestników są zbierane i przetwarzane wyłącznie w ramach, i na potrzeby
„Reskiej Wiosny Poezji”.
Autorzy muszą złożyć oświadczenie zgody na publikację (ZAŁĄCZNIK nr 1, dostępne pod linkiem www.zsresko.pl/reskawiosnapoezji/rwp.html).
Prace bez oświadczeń nie będą brały udziału w konkursie.
Prace prosimy przesyłać na powyższy e-mail lub listownie na adres: Zespół Szkół w Resku, ul. Prusa 2, 72 315 Resko z dopiskiem „Reska Wiosna Poezji”.

W imieniu Organizatora
Joanna Murat, Elżbieta Kuc

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.