Pin It

Pozar samochodu Smolsko Lososnica 01Dziś, 04.08.2018 r., na polu za miejscowością Smólsko spłonął samochód.

Około godz. 11.30 zaalarmowano straż do płonącego samochodu. Osobowy Nissan Primera, cały stał w ogniu, zapaliło się też ściernisko. Właściciel samochodu został odnaleziony kilkaset metrów dalej od miejsca zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doznał on obrażeń zagrażających jego życiu, potrzebował jednak pomocy ratowników medycznych.

Próbę gaszenia pojazdu, podjął świadek zdarzenia, niestety ogień zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać. Dodatkowym zagrożeniem była butla LPG, będąca na wyposażeniu samochodu.

Pożar gasiło kilka zastępów straży pożarnej, były to jednostki z Łobza, Reska, Łosośnicy i Radowa Małego. Na miejscu pracował również patrol policji.

Właściciel pojazdu został przetransportowany do szpitala w Gryficach.

Resko24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x