Dziś (06.08) wieczorem, na osiedlu przy ul. Prusa w Resku, interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, w tym cysterna z wodą.

Około godz. 21.40 na tzw. "Osiedlu Wichrowym" pojawiła się straż pożarna. Jak się okazało, na osiedlowym parkingu z jednego zaparkowanych samochodów zaczął wydobywać się dym.

Szczęśliwie, reakcja kierowcy oraz interwencja strażaków była na tyle szybka, że auto nie stanęło w płomieniach. Warto wspomnieć, że obok parkowały inne auta i nie trudno sobie wyobrazić jak mógłby wyglądać czarny scenariusz tego zdarzenia.

Przyjazd straży pożarnej, a zwłaszcza cysterny spowodował duże zainteresowanie, a być może i niepokój mieszkańców osiedla.

 

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.