Tak tworzy się historia... .11 sierpnia na stadionie w Łosośnicy uczciliśmy jubileusz 10-lecia Ludowego Klubu Sportowego "Jastrząb".

Imprezę rozpoczęto od oficjalnych przemówień Prezesa Klubu - p. Przemysława Skrzypa, Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej - p. Jana Bednarka oraz Burmistrza Miasta i Gminy Resko - p. Arkadiusza Czerwińskiego. Na ręce Prezesa Klubu zostały wręczone pamiątkowe patery oraz na ręce kapitana drużyny piłki meczowe. Jednym z prezentów, jakie klub otrzyma od Burmistrza jest komplet strojów.

Po oficjalnej części rozpoczął się turniej piłki nożnej, nad którym pieczę sprawował arbiter p. Hubert Rolka. Turniej odbył się na zasadzie 2x 25' a oprócz Jubilata wzięła w nim udział drużyna juniorów Światowida 63 Łobez oraz juniorzy Mewy Resko. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Reska, drugie miejsce przypadło juniorom Światowida 63 natomiast gospodarze w tym dniu okazali się bardzo gościnni zajmując trzecią lokatę. Olaf Jeż (Mewa Resko) oraz Grzegorz Latocha (Światowid 63 Łobez) okazali się najlepszymi strzelcami turnieju strzelając po trzy bramki, obaj zostali nagrodzeni.

 

 

W między czasie można było skosztować pysznego ciasta w kawiarence, napić się ciepłej kawy bądź zimnego napoju oraz zjeść potrawę z grilla. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Oprócz różnorodnych konkurencji, odbyła się również loteria fantowa. Dzieci miały okazję również pomalować sobie twarze na wybrane przez siebie postaci z bajek. Wieczorem odbyła się także zabawa taneczna.

W imieniu zarządu oraz zawodników dziękujemy serdecznie wszystkim zaproszonym gościom za przybycie, sponsorom za wsparcie a Światowidowi 63 Łobez i Mewie Resko za chęć świętowania z Nami tak ważnego dla Nas dnia!

Sekretarz LKS "Jastrząb" Łosośnica - Marta Skrzypa

Resko24.pl, fot. LKS Jastrząb Łosośnica

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x