Pin It

W niedziele 2 września br., w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim odbyły się Wojewódzkie obchody Święta Plonów. Wydarzenie zorganizował Urząd Marszałkowski w Szczecinie, wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Drawsku Pomorskim i gminą Drawsko Pomorskie. Podczas dożynek poznaliśmy Sołtysa roku. Nagroda została przyznana dla najbardziej aktywnych sołtysów, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej.

I miejsce – Stanisław Mączka, sołectwo Międzywodzie, gmina Dziwnów
II miejsce – Anna Sobczyńska, sołectwo Bielin, gmina Moryń
III miejsce – Elwira Piestrzeniewicz, sołectwo Gardzin, gmina Resko

"Szlachetne cechy istnieją naprawdę w szlachetnych ludziach” podkreślając tym, że takie cechy jak uczciwość, bezinteresowność czy empatia to cechy, które niewątpliwie posiada nasza pani sołtys Elwira Piestrzeniewicz - piszą mieszkańcy Sołectwa Gardzin.

 

Jest to kobieta która angażuje się w sprawy społeczności, pozyskuje środki na realizację wielu przedsięwzięć a przede wszystkim dba o rozwój i porządek swoich sołectw. Ponadto wyrażamy wdzięczność za dotychczasową, rzetelną pracę na rzecz gminy, za trud i determinację w realizację projektów oraz zaangażowanie z jakim przez lata służy swoim mieszkańcom.

Życzymy wszystkim sołtysom dalszych sukcesów w pełnieniu misji społecznej, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Pani Elwirce składamy wielkie podziękowania za to, że jest z nami❤. Jak widać praca sołtysa została słusznie nagrodzona.

Maryla i mieszkańcy Sołectwa Gradzin

Resko24.pl

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x